امروز: پنجشنبه 5 خرداد 1401
شماره تماس: (071) 36317896 - 36310132-4

شرکت وندا مهر انرژی

درباره ما

شرکت وندا مهر انرژی به منظور تامین انرژی، از منابع انرژی های تجدید پذیر و به طور مشخص سیستمهای خورشیدی در سال 92 از شرکت خدمات مهندسی پیراسته شیراز با سابقه 17 سال منشعب گردید.

این شرکت فعالیت های طراحی و اجرا سیستم های خورشیدی خود را از سال 87 با انجام پروژه های به اجرا رسیده تا کنون ادامه داده و اهم فعالیت های خود را در خوابگاه های دانشجویی، دامداری ها، گلخانه ها، حمام های کارخانجات صنعتی، دفاتر تجاری و واحد های مسکونی متمرکز نموده است.

با توجه به وجود تخصصهای با تجربه در سیستم های خورشیدی این شرکت قادر به تامین انرژی برای هر مصرف کننده ای با هر نوع نیازی می باشد.

این شرکت نمایندگی رسمی از شرکت پلار مهر ایرانیان در استان فارس را جهت تامین و تجهیز لوازم مورد نیاز پروژه های مربوطه را داراست.

خدمات پس از فروش در استان فارس این شرکت، ضمانتی بر رضایت کامل مشتری از پیاده سازی انواع پروژه مربوط بوده است به گونه ای که بر اساس نظر سنجی شرکت از پروژه های گذشته تا کنون حتی 1 مورد نارضایتی از مشتریان محترم مشاهده نگردیده است.
 
شرکت وندا مهر انرژی نا بحال افتخار  تامین نیاز های تاسیساتی و انرژی های تجدید پذیر در کل  کشور ثروتمند و پر افتخارمان  را دارا می باشد.